VÝZNAMNÁ DÍLA ČESKÉHO UMĚNÍ - 6. ČERVNA 2021

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Pasta Oner, Pow, 2021, olej, akryl, plátno, 120 x 120 cm, vyvolávací cena 150.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Tichý, Autoportrét, 1930, olej, plátno, 37 x 26 cm, vyvolávací cena 1.300.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: František Kupka, Okolo bodu, nedatováno, litografie, 41 x 41 cm, vyvolávací cena 50.000 Kč

Nabízejte díla do této aukce
uzávěrka 20. května 2021
Foto: Andrej Bělocvětov, Portrét p. S, 1952-53, tempera, plátno, 130 x 89 cm, vyvolávací cena 650.000 Kč

neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin

úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017

SEKCEPRODEJNOSTPRODÁNO ZA
GRAFIKA74 %177 350 Kč
KRESBA60 %180 550 Kč
MODERNÍ SKLO71 %202 125 Kč
MALBA A OBJEKT32 %579 000 Kč
JAROSLAV VOŽNIAK60 %193 000 Kč
VYBRANÁ DÍLA31 %789 000 Kč
CELKEM51 %2 121 025 Kč