Jeremiášova slova II.
348

Jan Koblasa (1932 – 2017)

Jeremiášova slova II., 1980

akryl, tuš a glitry na novinovém papíře | 53 × 70 cm | sign. JK 80 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
volejte 603770945 nebo pište na info@pragueauctions.com
foto: Jasanský - Polák

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Krištof Kintera

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Otakar Slavík

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Jaroslav Róna

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Věra Janoušková

Nabízejte díla do aukce

uzávěrka 5.3.2020
foto: Ota Janeček

neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin

úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017