Siločáry, Hommage á Alois Senefelder I.
304

František Hudeček (1909 – 1990)

Siločáry, Hommage á Alois Senefelder I., 1972

litografie | 39,5 × 29,7 cm | sign. Fr. Hudeček 72, 55/100 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč