Pád č. 2
323

Oldřich Kulhánek (1940 – 2013)

Pád č. 2, 2003

litografie | 61 × 45 cm | sign. Oldřich Kulhánek, 57/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč