Tři domy
330

Oldřich Smutný (1925 – 2013)

Tři domy, nedatováno

serigrafie | 48 × 63 cm | sign. O. Smutný, 12/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč