Safe Bowling
335

Jiří Slíva (1947)

Safe Bowling, nedatováno

litografie | 42,5 × 32 cm | sign. Jiří Slíva, II. 10/28

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč