Figura v krajině
338

Ivan Ouhel (1945)

Figura v krajině, 2017

litografie | 69,5 × 50 cm | sign. Ivan Ouhel 17, 26/90

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 700 Kč