Dvě sukně
340

Michael Rittstein (1949)

Dvě sukně, 1995

litografie | 48,5 × 37,6 cm | sign. M. Rittstein 95, 44/80 | rámováno

Michael Rittstein, Soupis grafického díla, 1970 – 2003, str. 49, Vltavín, Praha, 2004

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 900 Kč