Kytice
343

Jakub Špaňhel (1976)

Kytice, 2017

litografie | 62,9 × 40 cm | sign. Špaňhel 2017, 37/90

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč