Portrét dívky
346

Jan Preisler (1872 – 1918)

Portrét dívky, nedatováno

tužka na papíře | 22,5 × 21 cm | vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti prof. Jana Preislera č. 565 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 700 Kč