Frýdštejn
352

Josef Jíra (1929 – 2009)

Frýdštejn, 1957

akvarel na papíře | 32 × 39,6 cm | sign. J. Jíra 57 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč