Chalupa, Jizerka
354

JOSEF Tockstein (1912 – 1996)

Chalupa, Jizerka, 60. léta

akvarel a tuš na papíře | 28,5 × 41 cm | sign. J. Tockstein | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800 Kč