Hodkovice
357

Jaroslav Klápště (1923 – 1999)

Hodkovice, 1988

kvaš a tuš na papíře | 23,4 × 35,3 cm | sign. Klápště 88 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč