Normalizace
377

Eduard Ovčáček (1933)

Normalizace, 1977

kombinovaná technika a koláž na papíře | 63 × 44,5 cm | sign. E. Ovčáček 77 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 48 000 Kč