Boué, váza
400

Jindřiška Radová (1925)

Boué, váza, nedatováno

glazovaný a zlacený porcelán | v. 22 cm | sign. J. Radová, unikát, ateliér autorky

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč