Letní odpoledne
406

Jan Lichtág (1898 – 1985)

Letní odpoledne, 1926

glazovaný porcelán, drobně odborně restaurováno | v. 34 cm | sign. vrypem Lg 1926, značeno Lichtág, Státní keramická škola, Karlovy Vary

Sochař a keramik Jan Lichtág (1898-1985), str. 59, obr. 1, Masarykova univerzita, Brno, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč