Skalka u cesty
462

Franz Xaver Schmid Breitenbach, připsáno (1857 – 1927)

Skalka u cesty, 1879

olej na desce | 25,5 × 37,5 cm | sign. Breitenbach 79 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč