Jarní krajina
467

Jan Homolka (1920)

Jarní krajina, nedatováno

olej na plátně | 47 × 68 cm | sign. Homolka | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
PRODÁNO ZA: 1 500 Kč