Domov – stáří
475

Miroslav Houra (1933 – 2006)

Domov – stáří, 1962

olej na plátně | 100,5 × 80,5 cm | sign. Houra | rámováno

Miroslav Houra, Vzpomínka, nestránkováno, Nová síň, Praha, 2013

Miroslav Houra, Regionální muzeum v Teplicích, 1967; Miroslav Houra, Výstavní síň Divadla hudby, Ústí nad Labem, 1967; Miroslav Houra, Obrazy a grafiky, Zámek Duchcov, 2003; Miroslav Houra, Vzpomínka, Nová síň, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč