Cherchez la femme
481

Jan Koblasa (1932 – 2017)

Cherchez la femme, 1997

olej na papíře a desce | 41,5 × 29,5 cm | sign. vzadu JK 97

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč