Objekt
500

Jaroslav Vožniak (1933 – 2005)

Objekt, 1996

asambláž | 67 × 52 cm | sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1996 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 63 000 Kč