Poživačné ráno
504

Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Poživačné ráno, 2012

olej na plátně | 21 × 35 cm | sign. Načeradský 2012

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč