Dva domy s praporem
562

Václav Misař (1984)

Dva domy s praporem, 2017

olej na plátně | 62 × 88 cm | sign. vzadu Misař 2017

Červený rybízku!, Nau Gallery, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 37 000 Kč