567

Monika Žáková (1986)

Bez názvu, 2011

olej na plátně | 30 × 24 cm | sign. vzadu M. Ž. 2011

VYVOLÁVACÍ CENA: 7 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč

DRAŽTE ON-LINE !!!

31.5. od 18 hod
přihlášení dražitele mohou zadávat limitydražit on-line

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

AUKČNÍ VÝSTAVA

OTEVŘENO

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jaroslav Vožniak, vyvolávací cena: 65 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Otakar Slavík, vyvolávací cena: 85 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Eduard Ovčáček, vyvolávací cena: 40 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Jozef Jankovič, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Vladimír Skrepl, vyvolávací cena: 120 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Krištof Kintera, vyvolávací cena: 150 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Lubomír Typlt, vyvolávací cena: 19 000 Kč

neděle 31.5.2020 od 18 hod

Pasta Oner, vyvolávací cena: 120 000 Kč