Krajina
575

František Drtikol (1883 – 1961)

Krajina, 1946

olej na desce | 23 × 29 cm | sign. Drtikol 1946 | rámováno

Revue Art 1/2018, Prague Auctions, Praha, 2018

VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč