Struktury
577

Ota Janeček (1919 – 1996)

Struktury, 1966 – 1967

olej na plátně | 97 × 130 cm | sign. Janeček, č. soupisu 4141 | rámováno

Revue Art 1/2018, Prague Auctions, Praha, 2018

Ota Janeček, Obrazy, Galerie Mánes, Praha, 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 170 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 210 000 Kč