Kompozice
578

Jiří Balcar (1929 – 1968)

Kompozice, 60. léta

olej na kartonu | 49,5 × 34,5 cm | na rubu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 51 000 Kč