Dva stromy
579

Ota Janeček (1919 – 1996)

Dva stromy, 1970

olej na papíře a sololitu | 41,5 × 63 cm | sign. Ota Janeček, č. soupisu 4077 | rámováno

Revue Art 1/2016, str. 66, Prague Auctions, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 61 000 Kč
PRODÁNO ZA: 61 000 Kč