Zátiší s hruškami
581

Marie Blabolilová (1948)

Zátiší s hruškami, 1990

kombinovaná technika na linoleu a desce | 79 × 63 cm | sign. vzadu MB 90 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč