Zátiší se svícnem
582

Václav Menčík (1926 – 2013)

Zátiší se svícnem, 2009

olej na plátně | 49,5 × 59,5 cm | sign. Va Men 09 | rámováno

Ateliéry slavných, str. 174, Profi Art, Praha, 2013

VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč