Dvojice
598

Richard Konvička (1957)

Dvojice, 1988

akryl, olej a tempera na plátně | 120 × 95 cm | sign. R. Konvička 88 | rámováno

Výstava patnácti, Galerie hlavního města Prahy, Praha, 1988

VYVOLÁVACÍ CENA: 63 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 63 000 Kč