Posezení
599

Jaroslav Eduard Dvořák (1946)

Posezení, 1985

olej na plátně | 116 × 100 cm | sign. J. Dvořák 85

Revue Art 4/2017, str. 42, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč