Neapolská krajina
606

Vladimír Novák (1947)

Neapolská krajina, 2004

olej na plátně | 180 × 130 cm | sign. vzadu V. Novák 2004

Vladimír Novák, nestránkováno, Techo, a. s., Praha, 2010

VYVOLÁVACÍ CENA: 140 000 Kč