Na odchodu
625

Petr Malina (1976)

Na odchodu, 2008

olej na plátně | 120 × 140 cm | sign. vzadu Malina 2008

Beuys se dívá, Galerie Ad astra, Kuřim, 2008; Back to Gallery, Galerie Pavilon, Praha, 2016

VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč