Matěj s koštětem
629

Vilém Balej (1976)

Matěj s koštětem, 2015 – 2017

olej na plátně | 140 × 190 cm | sign. vzadu Balej 2015 – 17

Kunst passage Hof, obr. 10, vlastní náklad, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč