Důležitá součást chybí
143

Jan Kotík (1916-2002)

Důležitá součást chybí, nedatováno

serigrafie, poškozeno | 65 x 57 cm | sign. J. Kotík

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč

neděle 3. května 2020

27.4. - 1.5. 2020