S kořistí
180

Karel Pauzer (1936)

S kořistí, 2008

litografie | 24,8 x 35 cm | sign. Pauzer 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

neděle 3. května 2020

27.4. - 1.5. 2020