Cellistka
002

Eva Brožová (1948 - 2017)

Cellistka, 2002

olej na desce | 113 x 65,5 cm | sign. E. Brožová 2002 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč