Parašutista
003

Alena Anderlová (1977)

Parašutista, 2001

olej na plátně | 75 x 75 cm | sign. vzadu Alena Anderlová 2001

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč