Dáma s ptákem
008

Eva Brožová (1948 - 2017)

Dáma s ptákem, 2000

olej na plátně | 75 x 55 cm | sign. E. Brožová 2000 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 800 Kč