Sen
009

Zdeněk Blažek (1904 - 2000)

Sen, 60. léta

olej na kartonu | 80 x 64,5 cm | sign. Z. Balžek

VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč