Objetí
017

Martina Dědičová (1967)

Objetí, 1994

olej na sololitu | 122,5 x 105,5 cm | sign. vzadu M. D.

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč