Bílý stín
024

Ferdinand Hložník (1921 - 2006)

Bílý stín, 1977

olej na malířské lepence | 50 x 70 cm | sign. F. H. 77 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč