Moon
025

Jiří Houska

Moon, 2014

olej na plátně | 70 x 55 cm | sign. Jiří Houska 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč