To Vás čeká v pekle, dámy
027

R. Hruša

To Vás čeká v pekle, dámy, 1992

olej na plátně | 100 x 100 cm | sign. R. Hruša 92 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 900 Kč