Tetovaný indián
028

Ota Janeček (1919 - 1996)

Tetovaný indián, 1972

olej na desce | 29,8 x 40 cm | sign. vzadu Ota Janeček 1972, č. soupisu 3848

VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč