Italská zahrada
031

Stanislav Ježek (1904 - 2001)

Italská zahrada, 1982

olejová tempera na kartonu | 45 x 66 cm | sign. Stanislav Ježek | rámováno

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč