Medový měsíc
034

Václav Kiml (1928 - 2001)

Medový měsíc, 1961

enkaustika na desce | 44 x 60 cm | sign. vzadu V. Kiml 1961

PROVENIENCE

VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč