Předjaří
047

František Michl (1901 - 1977)

Předjaří, 1948

olej na plátně | 60 x 81 cm | sign. F. Michl 48 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč