Dveře plné světla
048

Jiří Mocek (1945)

Dveře plné světla, 1989

olej na plátně | 35 x 25 cm | sign. Mocek 89, vzadu opatřeno štítkem ČFVU Dílo | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 700 Kč